درباره‌ی آریانــــا

arrow-big

موسسه آموزشی کانون های ایلتس آریانا در سال ۱۳۸۳ با هدف ارتقا سطح دانش علمی زبان آموزان استان در دو مرکز تخصصی برای بزرگسالان شروع به کار کرد. کانون های ایلتس آریانا اولین و تنها ترین مرکز تخصصی آیلتس در استان خوزستان می باشد که تا کنون جوایز متعددی از جمله لوح سازمان استاندارد به عنوان حامی برتر حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان را دریافت کرده است. علاوه بر آن نتایج و عملکرد درخشان زبان آموزان در آزمون های آیلتس گواهی توانمندی بالای کادر آموزشی می باشد. مراکزآموزشی آریانا در سال های پیش رو علاوه بر کلاس هاس مرسوم smart classrooms را نیز فعال خواهند داشت که این امکان را به زبان آموزان جهت انتخاب بیشتر خواهد داد. علاوه بر آن ماک های آیلتس نیز با بهره مندی از آخرین تغییرات در حال برگزاری هستند. کارگاه های skill based نیز از دیگر خدمات کانون های آیلتس می باشد که برخی از آن ها به صورت کاملا رایگان برگزار میشوند.

30+

دوره آموزشی

1200+

دانش آموخته زبان

10+

اساتید مجرب

image
medal

سال 1383

سال تاسیس آریانا

مدیران آریانا

manager
  • linkedin
  • instagram
  • whatsapp

دکتر مجتبی منتظر

مدیر و موسس کانون های آیلتس آریانا

وی با اتکا بر دانش و تجربه خود در سال 1383به دنبال پاسخگویی به نیاز استان خوزستان در حوزه آموزش زبان فعالیت این مجموعه ها را آغاز کرد. مسیر طی شده همواره فارغ از فراز و نشیب های آموزشی، با توانمندی مدیر ارشد در ابتکار به عمل در انتخاب دقیق کتاب های به روز همراه با جزوات ویژه آریانا Service for Outstanding Score با نتایج درخشان زبان آموزان در ازمون های بین المللی از جمله آیلتس طی شد. علیرغم کارنامه درخشان، همچنان وی به دنبال تغییراتی نوین بود و در نتیجه کتاب های آموزشی در کانون ها با تحولی جدید به کتاب های British تغییر یافتند. رویکرد جدید خوشبختانه با استقبال مدرسان و زبان آموزان همراه بود و این سر آغازی جدید برای آریانا تصور میشد. با شروع کوید، آموزش های آنلاین نیز با بهره گیری از پلتفرم های آموزشی آغاز به کار کردند که در این راستا ارتباط مجموعه با زبان آموزان در سراسر کشور برقرار شد تا بتوان خدمت جدیدی را ارائه داد.

arrow-right
arrow-left
working

درخواست همکاری

آپلود مدرک تحصیلی
آپلود رزومه من

شرایط همکاری باآریانا

زبان آموز گرامی

دوره های آموزشی ما

دوره‌های آنلاین

کلاس‌های آنلاین زبان مناسب آن دسته از افرادی است که دوست دارند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند، اما امکان حضور در کلاس­‌های زبان را ندارند و یا از موسسات و آموزشگاه‌­های زبان دور هستند.کلاس های آنلاین آریانا برای این افراد طراحی شده است.

دوره‌های حضوری

این مرکز دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی را در سطوح مختلف برگزار می‌کند؛ این دوره ها توسط اساتید با تجربه همراه با مدارک معتبر انگلیسی بر اساس آخرین استاندارد ها با کتاب های HeadWay برگزار می‌گردد.

دوره‌های خصوصی

ما کلاس‌های خصوصي را در بسته‌های زماني متفاوت براساس نيازهاي شخصي شما ارائه خواهيم داد و در صورت نياز شما مي‌توانيد دوره‌ها را تمديد و يا لغو كنيد. سبک جدید دوره هاي کاملا خصوصی آریانا يک راهكار عالي براي بهينه‌سازي زمان

دوره‌های تخصصی

اگر به یک برنامه منعطف نیاز دارید و یا می خواهید در برخی از جنبه های خاص زبان مانند رايتينگ، ريدينگ، تلفظ و یا اسپيكينگ تمرکز کنید، با یک تعيين سطح و مشاوره تلفني رایگان شروع می‌کنیم و یک برنامه زمانی براي يادگيري و تمرين ایجاد میکنیم.

افتخارات آریانا

logo

انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خوزستان

واحد خدماتی برتر حقوق مصرف کنندگان در استان خوزستان

logo

هشتمین اجلاس سراسری مشتری مداری

درخشش و بالندگی مجموعه در هشتمین اجلاس سراسری مشتری مداری با رویکرد رضایتمندی مشتری در دوران کرونا و پسا کرونا

logo

مجتمع چاپ و نشر جنگل

حضور در همایش بررسی چالش ها و ایجاد تحول و نوآوری در آموزش زبان های خارجی

arrow-right
arrow-left